Alo Kombi Servisi 0 507 608 45 54
kombi e01 hatası
kombi e01 hatası

kombi e01 hatası

kombi e01 hatası kombi e01 hatası kombi e01 hatası     DOĞAL KOMBİ SERVİSİ Doğal olarak, herhangi bir sorun olmadan kazanmamız dinle. Size özel doğal kombi servis hizmeti sunuyoruz.Haftada yedi gün, yirmi dört saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bu kadar kolay ve doğal oldukları için özel tanklarda kullanmak yararlıdır.Doğal kazan servisi , bizimle irtibata geçin, kombi servisi, doğal sunuyoruz ve kısa bir süre içinde size ulaşacak. Teknik destek görevini üstlenen bir arkadaş sorabilirsiniz. Kombi hakkında bilgi alabilirsiniz. NEDEN DOĞAL KOMBİ SERVİSİ ? Daha doğal tanklar göre, merkezi ısıtma sistemleri,…

Genel Bakış

100

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

kombi e01 hatası

kombi e01 hatası

kombi e01 hatası

 

baymak

baymak servisi

kombi e01 hatası

kombi e01 hatası

 

DOĞAL KOMBİ SERVİSİ

Doğal olarak, herhangi bir sorun olmadan kazanmamız dinle. Size özel doğal kombi servis hizmeti sunuyoruz.Haftada yedi gün, yirmi dört saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bu kadar kolay ve doğal oldukları için özel tanklarda kullanmak yararlıdır.Doğal kazan servisi , bizimle irtibata geçin, kombi servisi, doğal sunuyoruz ve kısa bir süre içinde size ulaşacak. Teknik destek görevini üstlenen bir arkadaş sorabilirsiniz. Kombi hakkında bilgi alabilirsiniz.

NEDEN DOĞAL KOMBİ SERVİSİ ?

Daha doğal tanklar göre, merkezi ısıtma sistemleri, kazan sistemleri ekonomik.Merkezi sıcak su. orada ısıtma sisteminde bir sorun var.Doğal sorun kazanı sistemi, bir zevk haline dönüşür.Her an istenilen sıcaklıkta sıcak su için erişebilirsiniz.Olmayan-merkezi ısıtma sistemleri, ekonomik, kamu ve özel sistemler pahalı.Örneğin, tek bir çalışanın çalışma saatleri ve evde kimse varsayalım.Atık bir sürü neden olan bir ev için bir ev ısıtma maliyetleri üzerinde para harcadı.Yakıt sistemin işlemesi için, benzer şekilde, insanlar, tatil, ya da kendi evlerini çünkü, kalan ortak Merkezi masaraf bu gece ile paylaşılacaktır.Bu kombi e01 hatası servisi baymaksistem, kazan, yakıt maliyetleri bu sistem sayesinde çok sistem pahalı ve doğal nedenlerle harcama.Bu yüzden, doğal olarak , kapatma, ya da kazan sistemi kapatmak için gidiyorum . Yapmak isteyebilirsiniz, ya da ne kadar yakıt tüketimi var. Merkezi sistemlerin aksine, sıcak su anında erişim var.Birçok alanda merkezisistem kalorifer kazanı sistemleri, ısıtma sistemleri, doğal işlevleri.İş yapmak

DOĞAL KOMBİ EK CİHAZ GEREKSİNİMLERİ

Ek aygıtlar olmadan doğal sistemler sistem üzerinde çalışan kazanır. Eğer sistem kazan doğal da sohbe, gerek yok. Soğuk su muslukları, sıcak su boruları ile evin her yerinde yayılıyor.Kazan ve sıcak su mutfakta tüm parçaları ev dagitilir.su koşul, banyo, ya da ek olarak, geliyoruz, ısıtıcı, ısıtma sistemi degildir.su gerekli.Su hayır, çünkü bunu gerektiren bir kaza gibi bir araba, elektrikli ısıtıcı gerektirmez cam. Son on ay, bir ay sonra, Ocak ayında ek gaz doğal gaz boru hattı sistemi gerekli aletleri.Bağımsız bir cihaz olurdu, ve bu arada, bu iş olacak.Bu nedenle, kazan-ekonomik rahat ve doğal sistemler açısından bir boşluk açmak için rahattır.

Duymak istiyorum, bazı doğal doğal doğal servis her zaman kazanır.Doğal aile sistemi kişisel kullanım combi, ve oldukça rahat. Merkezi ısıtma ile karşılaştırıldığında sistemleri daha ekonomiktir. Sıcak suy kolaylık sağlar. Sıcak su için ayrı bir cihaz (doğal su ısıtıcı, doğal su ısıtıcı, kombi, doğal, vb.) kullanmak zorunda değilsin. Eğer vakit geçirmek istiyorsanız Eğer, Eğer benzin için biraz para varsa, her zaman yaz ve kış seçenekleri/. Dünyanın doğal gaz, ısıtma, hızlı ısıtma, ülkemiz için diğer hatta yeni fırsatlar, ihtiyaçlarımızı ve bağlı dünyamız açar genişletir. Bugün, ülke genelinde doğal kombi kullanımı hızla artmaktadır. Doğal doğal combi combi modelini almayı düşünüyorduk seçerken nelere dikkat etmeliyim? Gerçekten verimli ve ekonomik cihazlar? tank türleri, doğal doğal mı? Nerekombi e01 hatası serviside özellikleri seçmeliyim? için kullanılacaktır. yakıt verimliliği açısından, tasarruf ve diğer doğal ve kombi en iyi şey bu mu? Ev ya da çevre, bugün veya yakın gelecekte, daha fazla kendinize şu soruları ogusmal kullanarak iş, sormaktas kazanmak. İlk olarak, doğal ısıtma ve sıcak su özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacı var. Yapı sistemleri olarak kullanılan bazı daireler (orta), aşırı ısınma gibi bazı ısınma sorunları yaşanıyor. Doğal olarak, herhangi bir kazanç ya da kullanıcı ile odanın özgürlük. Ayrıca bir banyo, vb. büyük bir acı güvence sıcak su bir solo kaydı için kullanılır gerektirmez. Tüp için kullanılan bir su ısıtıcı ortalama aylık veya aylık ödediğiniz elektrik (elektrikli su ısıtıcı), hesabı bu durumda, bu miktar havai kesinlikle bir kaynak tasarrufu ve bütçesine katkıda bulunacaktır. Daha fazla bilgi, kazan, doğal ilk birkaç satıcıları mantıklı bir hareket. Eğer teknik detayları ve yararlı bilgiler hakkında genel bir soru varsa, sağlayacaktır. Unutmayın, doğal ve ortak kazan teknik servis, güvenilir bir şirket olma avantajı var. Teklifi piyasa fiyatından ürün almak zorunda kalacaktır. Garanti süresi marka ve tse kontrol edin. Buna karşılık, garanti süresi boyunca, şirket, Ara, satıcı, eğer küçük bir ücret karşılığında Uzatilabileg eğer değişikliği kabul et. Bu ısıtma ve soğutma, kazan Dairesi, ve, bence dikkatli olmak zorundasın yapmak için son karar, bir dizi teknik sorular için bir bilimsel hesap makinesi kesinlikle ilgili, o zaman, bu doğal. Sisteminde yapılması not eklemeler veya ilaveler sonra size ekstra mal olacak.

Doğal kombi hata kodları
kombi e01 hatası servisiDoğal kombi BAXİ LUNA arıza kodları
E01: bu hata gaz besleme blok nedeniyle oluşur. Kombi hata gidericek tutun 3 saniye için arama.
E02: Emniyet sensör hatası : 3 saniye basılı tutun hata gidericek arama Combi.
E03:baca termostat veya sensör arızası.
E04:güvenlik alev kaybı nedeniyle bir fiyasko.
E05:ısıtma ntc sensörü devre arızası.
E06:NTC su döker.
E10:bir hata düşük su basıncı nedeniyle oluşur.Basınç çubuğu kontrol edilmelidir. 2.0 1.5 İdeal su basıncı.
E25:en düşük sıcaklık uya.
E35:Alev oluşumu arızası sonucu.Kazan reset ve 2 saniye beklemek yeterlidir.
E80:kontrol sisteminde Döngüsel hatalar oluşur.
E97:elektrikli yanlış bir güç kaynağı nedeniyle meydana gelen bir hata nedeniyle oluşur.Frekans değerleri kontrol edilmelidir.
E98 – E97: Denetim Kurulu, ana.meydana gelen elektrik arızaları.

DOĞAL KOMBİ SERVİSİ

Doğal olarak, herhangi bir sorun olmadan kazanmamız dinle. Size özel doğal kombi servis hizmeti sunuyoruz.Haftada yedi gün, yirmi dört saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bu kadar kolay ve doğal oldukları için özel tanklarda kullanmak yararlıdır.Doğal kazan servisi , bizimle irtibata geçin, kombi servisi, kombi e01 hatası servisidoğal sunuyoruz ve kısa bir süre içinde size ulaşacak. Teknik destek görevini üstlenen bir arkadaş sorabilirsiniz. Kombi hakkında bilgi alabilirsiniz.

NEDEN DOĞAL KOMBİ SERVİSİ ?

Daha doğal tanklar göre, merkezi ısıtma sistemleri, kazan sistemleri ekonomik.Merkezi sıcak su. orada ısıtma sisteminde bir sorun var.Doğal sorun kazanı sistemi, bir zevk haline dönüşür.Her an istenilen sıcaklıkta sıcak su için erişebilirsiniz.Olmayan-merkezi ısıtma sistemleri, ekonomik, kamu ve özel sistemler pahalı.Örneğin, tek bir çalışanın çalışma saatleri ve evde kimse varsayalım.Atık bir sürü neden olan bir ev için bir ev ısıtma maliyetleri üzerinde para harcadı.Yakıt sistemin işlemesi için, benzer şekilde, insanlar, tatil, ya da kendi evlerini çünkü, kalan ortak Merkezi masaraf bu gece ile paylaşılacaktır.Bu sistem, kazan, yakıt maliyetleri bu sistem sayesinde çok sistem pahalı ve doğal nedenlerle harcama.Bu yüzden, doğal olarak , kapatma, ya da kazan sistemi kapatmak için gidiyorum . Yapmak isteyebilirsiniz, ya da ne kadar yakıt tüketimi var. Merkezi sistemlerin aksine, sıcak su anında erişim var.Birçok alanda merkezisistem kalorifer kazanı sistemleri, ısıtma sistemleri, doğal işlevleri.İş yapmak

DOĞAL KOMBİ EK CİHAZ GEREKSİNİMLERİ

Ek aygıtlar olmadan doğal sistemler sistem üzerinde çalışan kazanır. Eğer sistem kazan doğal da sohbe, gerek yok. Soğuk su muslukları, sıcak su boruları ile evin her yerinde yayılıyor.Kazan ve sıcak su mutfakta tüm parçaları ev dagitilir.su koşul, banyo, ya da ek olarak, geliyoruz, ısıtıcı, ısıtma sistemi degildir.su gerekli.Su hayır, çünkü bunu gerektiren bir kaza gibi bir araba, elektrikli ısıtıcı gerektirmez cam. Son on ay, bir ay sonra, Ocak ayında ek gaz doğal gaz boru hattı sistemi gerekli aletleri.Bağımsız bir cihaz olurdu, ve bu arada, bu iş olacak.Bu nedenle, rahat açısından kazan-ekonomik ve doğal sistemlerin bir boşluk açmak için rahattır.

Duymak istiyorum, bazı doğal doğal doğal servis her zaman kazanır.Doğal aile sistemi kişisel kullanım combi, ve oldukça rahat. Merkezi ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında daha ekonomiktir. Sıcak suy kolaylık sağlar. Sıcak su için ayrı bir cihaz (doğal su ısıtıcı, doğal su ısıtıcı, kombi, doğal, vb.) kullanmak zorunda değilsin. Eğer vakit geçirmek istiyorsanız Eğer, Eğer benzin için biraz para varsa, her zaman yaz ve kış seçenekleri/. Dünyanın doğal gaz, ısıtma, hızlı ısıtma, ülkemiz için diğer hatta yeni fırsatlar, ihtiyaçlarımızı ve bağlı dünyamız genişler açılır. Bugün, ülke genelinde doğal kombi kullanımı hızla artmaktadır. Doğal doğal combi combi modelini almayı düşünüyorduk seçerken nelere dikkat etmeliyim? Gerçekten verimli ve ekonomik cihazlar? tank türleri, doğal doğal mı? Nerede özellikleri seçmeliyim? için kullanılacaktır. yakıt verimliliği açısından, tasarruf ve diğer doğal ve kombi en iyi şey bu mu? Ev ya da çevre, bugün veya yakın gelecekte, daha fazla kendinize şu soruları ogusmal kullanarak iş, sormaktas kazanmak. İlk olarak, doğal ısıtma ve sıcak su özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacı var. Bazı daireler olarak kullanılan bina sistemleri (orta), aşırı ısınma gibi bazı ısınma sorunları yaşanıyor. Doğal olarak, herhangi bir kazanç ya da kullanıcı özgürlüğü ile oda. Ayrıca bir banyo, vb. sıcak su güvence büyük bir acı gerektirmeyen bir solo kaydı için kullanılır. Tüp için kullanılan bir su ısıtıcı ortalama aylık veya aylık ödediğiniz elektrik (elektrikli su ısıtıcı), hesabı bu durumda, bu miktar havai kesinlikle bir kaynak tasarrufu ve katkıda bulunacaktır bütçe. Daha fazla bilgi, kazan, doğal ilk birkaç satıcıları mantıklı bir hareket. Eğer teknik detayları ve yararlı bilgiler hakkında genel bir soru varsa, sağlayacaktır. Unutmayın, doğal ve ortak kazan teknik servis, güvenilir bir şirket olma avantajı var. Teklifi piyasa fiyatından ürün almak zorunda kalacaktır. Garanti süresi ve tse markası kontrol edin. Garanti süresi boyunca, buna karşılık, şirket, Ara, satıcı, Uzatilabileg eğer küçük bir ücret için değişikliği kabul et. Bu ısıtma ve soğutma, kazan Dairesi, ve, bence dikkatli olmak zorundasın yapmak için son karar, bir dizi teknik sorular için bir bilimsel hesap makinesi kesinlikle ilgili, o zaman, bu doğal. Sisteminde yapılması not eklemeler veya ilaveler sonra size ekstra mal olacak.

Doğal kombi hata kodları
Doğal kombi BAXİ LUNA arıza kodları
E01: bu hata gaz besleme blok nedeniyle oluşur. Kombi hata gidericek tutun 3 saniye için arama.
E02: Emniyet sensör hatası : 3 saniye basılı tutun hata gidericek arama Combi.
E03:baca termostat veya sensör arızası.
E04:güvenlik alev kaybı nedeniyle bir fiyasko.
E05:ısıtma ntc sensörü devre arızası.
E06:NTC su döker.
E10:bir hata düşük su basıncı nedeniyle oluşur.Basınç çubuğu kontrol edilmelidir. 2.0 1.5 İdeal su basıncı.
E25:en düşük sıcaklık uya.
E35:Alev oluşumu arızası sonucu.Kazan reset ve 2 saniye beklemek yeterlidir.
E80:Halkalı hataları kontrol sistemi oluşur.
E97:elektrikli yanlış bir güç kaynağı nedeniyle meydana gelen bir hata nedeniyle oluşur.Frekans değerleri kontrol edilmelidir.
E98 – E97: Denetim Kurulu, ana.meydana gelen elektrik arızaları.

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*